/Files/images/knigi-21.gif

КРАЩІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК ДЛЯ ДІТЕЙ

http://tormak-biblioteka5.blogspot.com/p/blog-page_12.html

http://www.chl.kiev.ua/default.aspx?id=5715

Електронні версії всіх збірників завдань та білетів для державної підсумкової атестації буде розміщено до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Про використання та придбання навчальної літератури у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» та листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.02.2012 № 14.1/10-301 «Про видання навчальної літератури» в загальноосвітніх навчальних закладах дозволено використовувати навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, які мають гриф Міністерства або схвалені відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти.

Зазначені навчальні видання повинні відповідати сучасним науково-методичним, психолого-педагогічним, санітарно-гігієнічним та іншим вимогам, дотримання яких визначається відповідною комісією науково-методичної ради з питань освіти.

Всупереч зазначеним вимогам напередодні нового навчального року деякі видавництва розпочали рекламну кампанію щодо використання навчальної літератури, яка не має відповідного грифа МОН України і зміст якої не відповідає сучасним науково-методичним, психолого-педагогічним, санітарно-гігієнічним та іншим вимогам, що вводить в оману учнів і батьків стосовно її якості.Зазначена література грубо порушує чинні нормативні та інформаційно-методичні матеріали щодо здобуття учнями якісної загальної середньої ОСВІТИ.

Перелік навчальних видань, рекомендованих МОН для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 н.р. буде розміщений на офіційних веб-сайтах Міністерства (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) до серпневих нарад.

Автор:Галина Філоненко

Джерело:kristti.com.ua
Кiлькiсть переглядiв: 22