/Files/images/index(3).jpg

Переможці (філологічний цикл)
І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
2013 – 2014 н. р. Святошинського району


№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі


Відділення: Українська філологія та мистецтвознавство


1. Костяк Денис КГСМ № 1 11 Українська мова Діалектна мова підкарпатських русинів Ушакова Т.С. ІІ
2. Осницька Яна КГСМ № 1 11 Українська мова Мовна норма. Причини й наслідки її Порушення Луцак О.В. ІІІ
3. Масловська Аліна КГСМ № 1 9 Українська мова Види складних речень у бурлескно-травестійній поемі Івана Котляревського «Енеїда» Тихоненко Н.М. ІІ
4. Іващенко Ольга КГСМ № 1 11 Українська література Актуальність творчості митців «розстріляного відродження» Луцак О.В. ІІ 5. Побережна Ганна КГСМ№1 9 Українська література Східні стежини Лесі Українки Масловська Л.Г. І
6. Галена Орина КГСМ№1 8 Українська література Роль античної міфології в поемі Івана Котляревського «Енеїда» Темченко Л.В. ІІІ
7. Лежавська Марина КГСМ№1 9 Фольклористика Порівняльний аналіз соціально-побутової, календарно-обрядової та родинно-побутової лірики і китайської кники пісень «Танське небо» Тихоненко Н.М. І
8. Кульбако Юлія КГСМ№1 8 Фольклористика Символи-архетипи в українських піснях Манжелій О.О. ІІ
9. Фурсенко Анна КГСМ№1 8 Фольклористика Число «сім» в українському фольклорі Манжелій О.О. І
10. Полева Софія КГСМ№1 8 Фольклористика Тема патріотичності в українській народній пісні Алефірова В.Я. ІІІ
11. Джурик Крістіна КГСМ№ 1 11 Літературна творчість «Вірю в пам’ять і серце людське» Б.Олійник Ушакова Т.С. І
12. Червоненко Єлизавета КГСМ№1 10 Мистецтвознавство Історія виникнення вишиванки в Укераїні та вишивки в Китаї (порівняльний аналіз) Ушакова Т.С. ІІІ
13. Костяк Денис КГСМ№1 11 Світова література Джерела та значення суфійських символів у поезії іранського Відродження Н.к. – Сегеда. С.П.П.к. – Сегеда Ж.П. І
14. Гончарук Дар’я КГСМ№1 10 Світова література Пошуки оновлення та людського щастя в п’єсах відомих драматургів Генріка Ібсена та Антона Чехова Семенюк С.І. І
15. Іванова Анастасія КГСМ№1 9 Світова література Естетична платформа ранніх новел Гофмана «Кавалер Глюк» та «Крейслеріана» як прояв взаємопроникливості та взаємодії різних видів мистецтва (літератури, музики, живопису) Н.к. – Назаренко Г. І.
П.к. – Ігнатенко Е.В. І
16. Фурсенко Анна КГСМ№1 8 Світова література Порівняльний аналіз творів Вергілія та Котляревського «Енеїда» Семенюк С.І. І


Відділення сходознавство


1. Тихоненко Анна Сергіївна КГСМ №1 9-А сходо-знавство «Освітня система у Респ. Корея» Петришин І.І. ІІІ слухач
2. Звагольський Сергій Григорович КГСМ №1 9-А сходо-знавство «Храм Пульгукса як пам’ятка Юнеско» Петришин І.І. III слухач
3. Таха Даніель Шаудович КГСМ №1 9-В сходо-знавство Історико- культурна спадщина Тунісу. Пам’ятки Юнеско Ахмад О.Р. II слухач
4. Крайній Іван Іванович КГСМ №1 9-В сходо-знавство «Українсько-Алжирські відносини на рубіжі 20-21 століть» Ахмад О.Р. III слухач
5 Стадник Стефанія В’ячеславівна КГСМ №1 9-В сходо-знавство «Особливі фактори виникнення арабської літературної мови» Ахмад О.Р. II слухач
6 Дереза Яна Олександрівна КГСМ №1 11-А сходо-знавство «Характерні особливості ісламського образотворчого мистецтва» Ахмад О.Р. Бурик К.Ю. II дійсний член
7 Чен Цзі Лон КГСМ №1 9-Б сходо-знавство «Великий шовковий шлях – велика спадщина людства» ІІІ слухач
8 Островерха Яна Олегівна КГСМ №1 10-Б сходо-знавство «Таємниці китайського гороскопу» Мілюк К.С. II кандидат
9 Вдовиченко Поліна Андріївна КГСМ №1 9-В сходо-знавство «Особливості класичної садово-паркової
архітектури Китаю» Мілюк К.С. II слухач
10 Смульська Анастасія Євгеніївна КГСМ №1 9-а сходо-знавство «Каліграфія Японії» Карпенко З.М. ІІІ слухач
11 Лінікова Анастасія Олександрівна КГСМ №1 9-а сходо-знавство «Cучасна освіта в Японії» Карпенко З.М. ІІІ слухач
12 Валько Владислава Олександрівна КГСМ №1 9-а сходо-знавство «Традиційний японський одяг» Карпенко З.М. III слухач
13 Побережна Вероніка Олегівна КГСМ №1 10-В сходо-знавство Вплив політичних замахів 20 ст. на суспільство та державу (Махатма Ганді, Індіра Ганді, Роджив Ганді) Шеремет Д.М. ІІІ кандидат
14 Толмачова Марія Олегівна КГСМ №1 10-В сходо-знавство Філософія та культура Індії Шеремет Д.М. ІІІ кандидат
15 Лежавська Марина Олегівна КГСМ №1 9-В сходо-знавство Філософія та культура Китаю в період династії Хань Чжен В.А. II слухач
16 Гончарук Дарина Григорівна КГСМ №1 10-А сходо-знавство Вплив творчості Т.Г. Шевченка на розвиток турецької літератури Назима Хікмета Ухіна Н.М. II кандидат
17 Іванова Анастасія Андріївна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Філософські та моральні принципи у притчах Ходжі Насреддіна Ухіна Н.М. III слухач
18 Паламаренко Марія Костянтинівна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Походження власних імен у турецькій мові Ухіна Н.М. III слухач
19 Лі Артем КГСМ №1 10-А сходо-знавство Творчість Лі Бо та Дуфу як віддзеркалення епохи Тан. Павленок.Т.В. III кандидат
20 Червоненко Єлізавета Ростиславівна КГСМ №1 10-А сходо-знавство Вишивка в нац. Культурі Китаю та китайських народних костюмах Чжен В.А. II кандидат
21 Ліпська Яна Олексіївна КГСМ №1 10-А сходо-знавство “Пекінська опера як відображення музичної культури Китаю” Павленок.Т.В. II кандидат
22 Неміш Болеслав КГСМ №1 10-А сходо-знавство “Конфуцій-Лун’юй” Павленок.Т.В. ІІІ кандидат
23 Маркіна Ліза Андріївна КГСМ №1 11-А сходо-знавство “Символіка та естетика в традиційній кит. народній картині” Павленок.Т.В. I дійсний член
24 Загребельна Ксенія Андріївна КГСМ №1 10-В сходо-знавство Формування та передумови виникнення фразеологічних одиниць в китайській мові. Ідіоми. Павленок.Т.В. I кандидат
25 Іванішина Агнія Олександрівна КГСМ №1 10-а сходо-знавство Терміносистема сучасної китайської мови Павленок.Т.В. II кандидат
26 Голобородько Анастасія Дмитрівна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Національний характер та менталітет китайського народу. Риси Сократова Л.Г. III слухач
27 Кривощокова Ольга Сергіївна КГСМ №1 9 - Б сходо-знавство Вплив конфуціанства на формування світогляду китайців : історія і сьогодення Сократова Л.Г. III слухач
28 Неженець Антон Володимирович КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Вплив науково-технічного прогресу на світогляд сучасного китайця Сократова Л.Г. III слухач
29 Никитюк Ірина Юріївна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Етнопсихологічні особливості китайців на сучасному етапі Сократова Л.Г. II слухач
30 Побережна Ганна Євгенівна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Сімейні цінності у сучасній китайській сім’ї Сократова Л.Г. II слухач
31 Стороженко Анастасія Олександрівна КГСМ №1 9-Б сходо-знавство Вплив даосизму на формування світогляду китайців : історія і сьогодення Сократова Л.Г. III слухач
32 Галена Орина Русланівна КГСМ №1 8-Б сходо-знавство “Стародавня освіта в арабських країнах” Саліх Саліх Абд II слухач
33 Іващенко Меліна Євгенівна КГСМ №1 9-А сходо-знавство Вплив буддизму на світогляд китайців : історія і сьогодення
Чжен В.А. II слухач
34 Рябчук Олександра Юліївна КГСМ №1 9-а сходознавство Ханбок – корейський традиційний одяг Петришин І.І. III слухач
35 Тюрін Данило Дмитрович КГСМ №1 9-В сходо-знавство Суспільно-політичний та соціально-економічний розвиток Тайваню на рубежі XX-XXIстоліття Савченко М.П. ІІІ слухач
36 Боженов Євгеній Сергійович КГСМ №1 8 сходо-знавство Архітектура Японії Кондратьєва А.Б. ІІІ слухач
37 Куценко Ірина Станіславівна КГСМ №1 8 сходо-знавство Театральне мистецтво Японії Кондратьєва А.Б. ІІІ слухач
38 Напненко Ірина Олександрівна КГСМ №1 8 сходо-знавство Косплей-як напрямок молодіжної культури Кондратьєва А.Б. ІІІ слухач

/Files/images/31985_globus3.gif
2012-2013 н.р.

Додаток 1
до наказу Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
Від 5 березня 2012 р. № 70

Учні Київської гімназії східних мов № 1
переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України

9 клас
І місце

СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА - МАРКІНА Єлизавета Андріївна - кандидат в дійсні члени МАН

ІІ місце

СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
ІВАЩЕНКО Ольга Олексіївна - кандидат в дійсні члени МАН
ВИДАЙ Анастасія Андріївна - кандидат в дійсні члени МАН

ІІІ місце

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
БУГАЙОВА Дарія Олексіївна - дійсний член МАН
СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
КОСТЯК Денис Дмитрович - кандидат в дійсні члени МАН
ОСНИЦЬКА Яна Геннадіївна - кандидат в дійсні члени МАН
НАУМЕНКО Ольга Олександрівна - кандидат в дійсні члени МАН
КРАСНОЛЕНСЬКА Марія Володимирівна - кандидат в дійсні члени МАН

10 клас
І місце

СЕКЦІЯ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
АНТІПОВ Микола Едуардович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
КОМЛЄВА Маріанна Олександрівна - кандидат в дійсні члени МАН

ІІ місце

СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
КУРНОСОВ Віталій Ярославович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ
ОДИНЕЦЬКА Вікторія Олегівна - кандидат в дійсні члени МАН
БРИЛЬОВА Дар`я Олегівна - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
ОДИНЕЦЬКА Вікторія Олегівна - кандидат в дійсні члени МАН

ІІІ місце

СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
АНТІПОВ Микола Едуардович - кандидат в дійсні члени МАН
ГОЛУБ Артем Ігорович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
ГОЛОБОРОДЬКО Андрій Дмитрович - кандидат в дійсні члени МАН
ВОРОБЙОВ Олександр Сергійович - кандидат в дійсні члени МАН
ЖОВАНИК Василь Андрійович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ
ЗАЄЦЬ Андрій Андрійович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ВАЛЕОЛОГІЇ
БРИЛЬОВА Дарина Олегівна - кандидат в дійсні члени МАН

11 клас
І місце

СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
ЧЖАН Сяо Лан - дійсний член МАН

ІІ місце

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ
ПРИЗ Дмитро Андрійович - кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
КРОЧАК Яна Валеріївна - дійсний член МАН
СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА
ПОЛЯКОВА Вероніка Сергіївна - дійсний член МАН
МИСЛІНСЬКА Євгенія Дмитрівна - дійсний член МАН
ШЕВЧИШИН Богдан Юрійович - дійсний член МАН
ЛАВРИК Михайло Юрійович - дійсний член МАН
ТЕСЬОЛКІН Іван Андрійович - дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
ХУСЕЙН Софія Імтіазівна - дійсний член МАН

ІІІ місце

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЛИТВЯКОВА Сніжана Валеріївна - дійсний член МАН СЕКЦІЯ ФОЛЬКЛОРИСТИКИ МИСЛІНСЬКА Євгенія Дмитрівна - дійсний член МАН СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ШОЛОМИЦЬКА Марина Аркадіївна - дійсний член МАН СЕКЦІЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ПОЛЯКОВА Вероніка Сергіївна - дійсний член МАН СЕКЦІЯ СХОДОЗНАВСТВА ВДОВИЧЕНКО Карина Богданівна - дійсний член МАН САВРАН Денис Павлович - дійсний член МАН ПАЛЬЧЕВСЬКА Анастасія Юріївна - дійсний член МАН БАНДАР Нізар Махмудович - дійсний член МАН
Кiлькiсть переглядiв: 32